KONST / Litografier / Färglitografi 14413551
nr 1441 3551
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 123/450, daterad 1979. Färglitografi, bildmått: 65x50cm, yttermått inklusive ram: 82x65cm
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:35:48
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr